nivo nivo nivo nivo nivo
Pályázatot hirdetünk az Örömhír gyermekújság terjesztői munkáira az alábbi feltételekkel.
- Részmunkaidős foglalkoztatás alkalmazotti jogviszonyban, vagy szerződés alapján.
- A munkavégzés helye a VISZ országos központja, Pécelen.
- Kötetlen időbeosztás a szezonális munkaterhelésnek megfelelően.
- Főbb feladatok: előfizetések nyilvántartása, előfizetőkkel történő levelezés, számlák írása, újság csomagolása, postai előkészítés, postázás.
- A pályázókkal szemben támasztott követelmények: Keresztyén hitben járó személy, jó bizonyságtétellel, lelkészi ajánlással. Egyetért a VISZ  célkitűzésével, hitvallásával és irányelveivel. A számítógép és az office programok (Word, Excel, levelező program) használatában készségszintű ismerettel és gyakorlattal rendelkezik. Előny az angol nyelvű írásbeli készség.

Jelentkezni lehet a VISZ főtitkáránál (Ferenci Gábor, ferenci.gabor@visz.org), emailben megküldött fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, amelyhez kérjük csatolni a pályázó személyes bizonyságtételét és gyülekezete lelkészének ajánlását.